Jak prawidłowo zapakować przesyłkę do Anglii

Jak prawidłowo zapakować przesyłkę do Anglii? Pakowanie paczki do Anglii i Polski proste jak nigdy

Jak prawidłowo zapakować przesyłkę do Anglii? – To proste! Pakowanie paczki wymaga poświęcenia odrobiny czasu i pomysłowości. My przybliżymy Ci jak to zrobić, aby wszystkie przedmioty przetrwały warunki podróży.

Pakowanie paczki do Anglii lub Polski

Warto przygotować sobie wszystko to, co ma się znaleźć w paczce i na tej podstawie dobrać pudełko. Ważne, aby był to prostopadłościan o wytrzymałości dopasowanej do wagi zawartości. Przy umieszczaniu rzeczy w pudełku należy zadbać o ich ewentualne dodatkowe zabezpieczenie, szczególnie jeśli są wykonane ze szkła lub innych delikatnych materiałów. Praktycznym produktem zabezpieczającym jest folia bąbelkowa, można nią owinąć narażone na uszkodzenia przedmioty. Gdy już wszystko mamy w paczce pozostałe wolne miejsce trzeba wypełnić np. folią, styropianem, bądź innym tworzywem nie wpływającym bezpośrednio na wagę pakunku. Taki zabieg powstrzyma zawartość przed przesuwaniem wewnątrz opakowania oraz zniekształceniu pudełka co może wywołać niepożądane uszkodzenia.

Opisywanie przesyłek do Anglii / Polski – znakowanie

Na zewnętrznej stronie paczki należy zamieścić wszystkie ważne informacje, przede wszystkim dokładne dane adresata i nadawcy z numerami telefonów. Jeśli w twojej paczce znajduje się coś kruchego, opisz ją z każdej strony ostrzegawczo.

Dodatkowe informacje

Planujesz przesłać dużą przesyłkę? nie musisz pakować jej w jeden karton. przygotuj sobie do tego np. 2 kartony, które zmieszczą wszystko, ale jednocześnie oszczędzą tobie i nam niekomfortowego noszenia. Opisz oba dokładnie. Naszym celem jest dopasowywanie do naszych klientów w każdej sytuacji.

Pamiętaj, że od chwili rezerwacji przewozu jesteśmy w stałym kontakcie. Poinformujemy Cię o planowanym terminie przyjazdu po paczkę i doręczenia oraz zadzwonimy gdy będziemy do Ciebie dojeżdżać. Wszystko robimy po to, aby zaoszczędzić Twój czas.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okazały się przydatne i już wiesz jak prawidłowo zapakować przesyłkę do Anglii. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to czekamy na Ciebie na infolinii, numer znajdziesz w zakładce kontakt.