Najważniejsze informacje o usłudze PACZKI DO ANGLII

 

Dla naszych klientów mamy wyjątkową ofertę z zakresu branży transportowej – paczki do Anglii. Zadbaliśmy o każdy szczegół, w tym terminowość, prosty sposób obsługi oraz korzystną cenę. W naszej ofercie znajduje się transport Polska Anglia. Tą dziedziną zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę. Każdy może znaleźć u nas idealny termin  na wysłanie przesyłki, ponieważ kursujemy kilka razy w tygodniu.  Dni, w które wyjeżdża transport do Anglii i zabiera paczki: poniedziałek, czwartek, sobota. Przewozimy paczki duże i małe sprzęt RTV i AGD, skutery, rowery oraz przesyłki specjalne. Jesteśmy stale do dyspozycji, w dowolnej chwili można się z nami skontaktować, by dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług. Gwarantujemy szybką realizację z wygodnym rozwiązaniem transportu bezpośredniego.

Door to Door

 

Ten system cieszy się bardzo dobrą opinią. Jest wygodny i bezproblemowy. Działa w prosty sposób. Busy przyjeżdżają po paczki z Polski do Anglii bezpośrednio pod adres wskazany przy rezerwacji i dowożą do rąk odbiorców. Najistotniejsze są dane podane przy rezerwacji, są one niezwykle ważne, ponieważ to na ich podstawie odbywa się przyjazd po paczkę i dowóz na miejsce. Przed przyjazdem do nadawcy i odbiorcy kontaktujemy się w celu udzielenia informacji o godzinie przyjazdu. Waga przesyłki nie ma znaczenia, przyjedziemy po każdy pakunek. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb. Nasze usługi to transport, w tym nie tylko paczek, ale również innych towarów. Szczegóły w ofercie.

Rezerwacja

 

Zgłoszenie przesyłki do Anglii jest szybkie i bardzo łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić i omówić wszystko telefonicznie. Innym sposobem jest zgłoszenie online. Tą możliwość uruchomiliśmy ze względu na naszych klientów, którym brakuje czasu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy – można zrobić to każdego dnia tygodnia i o każdej godzinie, kolejnym krokiem jest potwierdzenie zgłoszenia telefonicznie. Zgłoszenie przesyłki jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu. Możliwość szybkiej rezerwacji to wygoda, którą zapewniamy wszystkim zainteresowanym naszymi usługami. Dbamy o każdy szczegół, dlatego rozwiązanie systemu rezerwacji w sposób łatwy i komfortowy dla klienta jest dla nas istotne.

Cena Paczki do Anglii

 

Koszt przesyłek jest różny ze względu na zawartość, wagę i wielkość. Na naszej stronie znajdują się przykładowe ceny paczek do Anglii. Można się nimi sugerować, jednak aby poznać ostateczną cenę swojej przesyłki warto do nas zadzwonić. Na podstawie podanej nam wielkości i wagi wycenimy usługę według naszego cennika. Warto pamiętać, że usługa Door to Door jest u nas całkowicie darmowa. Na wszystkich naszych klientów czekają ciekawe promocje. Warto zapytać kierowcę o naszą kartę stałego klienta, doceniamy wybór naszych usług i potrafimy odwdzięczyć się korzystnym rabatem.  Z nami zawsze wyślesz przesyłkę, szybko, wygodnie, a jednocześnie oszczędzając. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.