Najważniejsze informacje o usłudze PACZKI DO ANGLII

 

Dla naszych klientów mamy wyjątkową ofertę z zakresu branży transportowej. Zadbaliśmy o każdy szczegół w tym terminowość, prosty sposób obsługi oraz korzystną cenę. W naszej ofercie znajduje się transport Polska Anglia. Tą dziedziną zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę. Każdy może znaleźć u nas idealny termin  na wysłanie paczki do Anglii, ponieważ kursujemy kilka razy w tygodniu.  Dni, w które wyjeżdża transport do Anglii i zabiera paczki: poniedziałek, czwartek, sobota. Przewozimy paczki duże i małe sprzęt RTV i AGD, skutery, rowery oraz przesyłki specjalne.

Door to Door

 

Ten system cieszy się bardzo dobrą opinią. Jest bardzo wygodny i bezproblemowy. Działa w prosty sposób. Busy przyjeżdża po paczki do Anglii bezpośrednio pod adres wskazany przy rezerwacji i dowozi do rąk odbiorcy. Najistotniejsze są dane podane przy rezerwacji, są one niezwykle ważne ponieważ to na ich podstawie odbywa się przyjazd po paczkę i dowóz na miejsce. Przed przyjazdem do nadawcy i odbiorcy kontaktujemy się w celu udzielenia informacji o godzinie przyjazdu. Waga przesyłki nie ma znaczenia, przyjedziemy po każdy pakunek.

Rezerwacja

 

Zgłoszenie przesyłki do Anglii jest szybkie i bardzo łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić i omówić wszystko telefonicznie. Innym sposobem jest zgłoszenie online. Tą możliwość uruchomiliśmy ze względu na naszych klientów, którym brakuje czasu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy – można zrobić to każdego dnia tygodnia i o każdej godzinie, kolejnym krokiem jest potwierdzenie zgłoszenia telefonicznie. Zgłoszenie przesyłki jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu. A przede wszystkim każdy ma do wyboru aż dwie możliwości, które nie zajmują wiele czasu.

Cena Paczki do Anglii

 

Koszt przesyłek jest różny ze względu na zawartość, wagę i wielkość. Na naszej stronie znajdują się przykładowe ceny paczek do Anglii. Można się nimi sugerować, jednak aby poznać ostateczną cenę swojej paczki warto do nas zadzwonić. Na podstawie podanej nam wielkości i wagi wycenimy usługę według naszego cennika. Warto pamiętać, że usługa Door to Door jest u nas całkowicie darmowa. Na wszystkich naszych klientów czekają ciekawe promocje. Warto zapytać kierowcę o naszą kartę stałego klienta.  U nas zawsze wyślesz przesyłkę w korzystnej cenie na wygodnych warunkach.