Paczki Polska Anglia
przesyłki kurierskie Polska Anglia busem

Paczki Polska Anglia SuperPaczki to najlepsza oferta przesyłek busem na rynku. Sprawdź sam!

(PL) 00 48 606 956 705 info@superpaczki.pl

Skrócony cennik przesyłek do Anglii

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Paczka L 70 x 70 x 70 cm do 30kg od 149 zł / 29£
Paczka XL 90 x 90 x 90 cm do 30kg od 169 zł / 33£
BAGAŻ elastyczne wymiary do 30kg od 149 zł / 29£
SPRZĘT elastyczne wymiary do 30kg od 145 zł / 29£
TELEWIZORY elastyczne wymiary do 30kg od 5 zł / 1£ / cal
MEBLE elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 5 zł / 1£ / kg
AGD elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 245 zł / 49£
INNE indywidualne wymiary duża/mała waga od 125 zł / 25£

* UWAGA! Ceny mają charakter przykładowy. Ostateczna cena zależy od wymiarów i wagi przedmiotu wraz z opakowaniem. Kontaktując się pracownikiem SuperPaczki poznasz cenę Twojej przesyłki.

Zgłoś przesyłkę

*
*
*
*
*
*
*
*
*

PACZKI POLSKA ANGLIA BUSEM
Najczęściej zadawane pytania

W jakie dni zbierane są przesyłki Polska Anglia?

Kursujemy kilka razy w tygodniu, wybór terminu należy do Ciebie. Paczki z Polski do Anglii busem wyjeżdżają w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Paczki z Anglii do Polski busem kursują w każdą środę i sobotę oraz niedzielę lub poniedziałek w zależności od trasy. Wszystkie pakunki zbieramy w dzień wyjazdu bądź dzień wcześniej w oparciu o zaplanowany przebieg przejazdu oraz rodzaju i wielkości przesyłki. Nie musisz się o nic martwić ponieważ przyjedziemy po Twój pakunek bezpośrednio do Ciebie. Zgłoś paczkę i czekaj, poinformujemy Cię o dokładnej godzinie naszego przyjazdu. Jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą.

Jak prawidłowo pakować paczki Polska Anglia?

Wszystkie rzeczy należy zapakować w zamknięte z każdej strony pudełko o wielkości odpowiedniej do zawartości. Wolne miejsca należy wypełnić folią, styropianem bądź innym materiałem uzupełniającym, takie rozwiązanie zapewni ochronę i amortyzację znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Istotne jest również to, aby nie zostawiać wolnej przestrzeni w pudełku, w ten sposób zapobiegniemy przesuwaniu się zawartości podczas podróży. Szklane i kruche przedmioty należy owinąć w folię bąbelkową. Paczki Polska Anglia należy opisać, dodatkowo można zamieścić informację o delikatnej zawartości.

Kiedy dokonać opłaty za przesyłkę?

Opłata za transport do Anglii jest jednorazowa i wyliczona na podstawie wielkości i rodzaju przekazywanych pakunków. Za świadczoną przez nas usługę może zapłacić nadawca przekazując nam paczkę jak i również adresat przy odbiorze. Koniecznie sprawdź nasze promocje, mamy wiele możliwości, każdy może dostać naszą kartę klienta, która zapewnia dodatkowe gratisy w zależności od ilości i częstotliwości korzystania z usług naszej firmy.

Ile paczek do Anglii/Polski mogę wysłać w jednym transporcie?

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Dlatego ilość wysyłanych paczek jest zależna od Ciebie. To Ty decydujesz co i ile chcesz przekazać. Wszystkie pakunki należy oczywiście wcześniej zgłosić i za każdą oddzielnie zapłacić. Możemy zabrać tyle bagażu ile pozwolą zmieścić nam nasze samochody, więc stosunkowo dużo. Wysyłając klika paczek równocześnie zawsze możesz liczyć na ciekawe i korzystne promocje.

Czego nie wolno przewozić w paczkach na trasie Polska Anglia?

Przede wszystkim w paczkach nie powinien się znaleźć alkohol, tytoń, papierosy i inne produkty objęte akcyzą. Wiąże się to z karą dla nadawcy oraz zatrzymaniem takiej przesyłki. W paczkach nie powinna znajdować się żywność krótkoterminowa. Jedzenie znajdujące się w pakunkach powinno być odpowiednio zabezpieczone, a wędliny pakowane hermetycznie. W przesyłce nie powinny się również znajdować silne leki i środki odurzające. Dokładniejsze informacje znajdują się w regulaminie.

Wszystko o ubezpieczeniu i reklamacji przesyłek?

Przesyłki posiadają ubezpieczenie standardowe. Reklamacje można składać do 14 dni od dostarczenia przesyłki w formie pisemnego protokołu. Paczkę należy otworzyć przy kierowcy i sprawdzić czy jej zawartość nie została naruszona. Na tej podstawie należy złożyć pisemną reklamacje, która będzie rozpatrzona zgodnie z regulaminem. Ważne jest odpowiednie zapakowanie przesyłki, jeśli nie było dopełnione nie uznamy reklamacji. Należy pamiętać o tym, że paczki do Anglii są transportowane busem, więc warto zadbać o opisanie pakunków.

paczki Polska Anglia