Paczki Polska Anglia
przesyłki kurierskie Polska Anglia busem

Paczki Polska Anglia SuperPaczki to najlepsza oferta przesyłek busem na rynku. Sprawdź sam!

(PL) 00 48 606 956 705 (PL) 00 48 698 102 105 info@superpaczki.pl

Skrócony cennik przesyłek do Anglii

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Paczka L 70 x 70 x 70 cm do 30kg od 199 zł / 39£
Paczka XL 90 x 90 x 90 cm do 30kg od 229 zł / 35£
BAGAŻ elastyczne wymiary do 30kg od 199 zł / 35£
SPRZĘT elastyczne wymiary do 30kg od 199 zł / 35£
TELEWIZORY elastyczne wymiary do 30kg od 5 zł / 1£ / cal
MEBLE elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 5 zł / 1£ / kg
AGD elastyczne wymiary bez limitu wagowego od 285 zł / 49£
INNE indywidualne wymiary duża/mała waga od 199 zł / 35£

* UWAGA! Ceny mają charakter przykładowy. Ostateczna cena zależy od wymiarów i wagi przedmiotu wraz z opakowaniem. Kontaktując się pracownikiem SuperPaczki poznasz cenę Twojej przesyłki.

Zgłoś przesyłkę

*
*
*
*
*
*
*
*
*

PACZKI POLSKA ANGLIA BUSEM
Najczęściej zadawane pytania

W jakie dni zbierane są przesyłki Polska Anglia?

Kursujemy kilka razy w tygodniu, wybór terminu należy do Ciebie. Paczki z Polski do Anglii busem wyjeżdżają w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Paczki z Anglii do Polski busem kursują w każdą środę i sobotę oraz niedzielę lub poniedziałek w zależności od trasy. Wszystkie pakunki zbieramy w dzień wyjazdu bądź dzień wcześniej w oparciu o zaplanowany przebieg przejazdu oraz rodzaju i wielkości przesyłki. Nie musisz się o nic martwić ponieważ przyjedziemy po Twój pakunek bezpośrednio do Ciebie. Zgłoś paczkę i czekaj, poinformujemy Cię o dokładnej godzinie naszego przyjazdu. Jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą.

Jak prawidłowo pakować paczki Polska Anglia?

Wszystkie rzeczy należy zapakować w zamknięte z każdej strony pudełko o wielkości odpowiedniej do zawartości. Wolne miejsca należy wypełnić folią, styropianem bądź innym materiałem uzupełniającym, takie rozwiązanie zapewni ochronę i amortyzację znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Istotne jest również to, aby nie zostawiać wolnej przestrzeni w pudełku, w ten sposób zapobiegniemy przesuwaniu się zawartości podczas podróży. Szklane i kruche przedmioty należy owinąć w folię bąbelkową. Paczki Polska Anglia należy opisać, dodatkowo można zamieścić informację o delikatnej zawartości.

Kiedy dokonać opłaty za przesyłkę?

Opłata za transport do Anglii jest jednorazowa i wyliczona na podstawie wielkości i rodzaju przekazywanych pakunków. Za świadczoną przez nas usługę może zapłacić nadawca przekazując nam paczkę, jak i również adresat przy odbiorze. Jeśli należność za usługę ma zostać uregulowana przez odbiorcę, wystarczy zgłosić taką informację podczas rezerwacji. Koniecznie sprawdź nasze promocje, mamy wiele możliwości, każdy może dostać naszą kartę klienta, która zapewnia dodatkowe gratisy w zależności od ilości i częstotliwości korzystania z usług naszej firmy.

Ile paczek do Anglii/Polski mogę wysłać w jednym transporcie?

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Dlatego ilość wysyłanych paczek jest zależna od Ciebie. To Ty decydujesz co i ile chcesz przekazać. Wszystkie pakunki należy oczywiście wcześniej zgłosić i za każdą oddzielnie zapłacić. Możemy zabrać tyle bagażu ile pozwolą zmieścić nam nasze samochody, więc stosunkowo dużo. Wysyłając klika paczek równocześnie zawsze możesz liczyć na ciekawe i korzystne promocje.

Czego nie wolno przewozić w paczkach na trasie Polska Anglia?

Przede wszystkim w paczkach nie powinien się znaleźć alkohol, tytoń, papierosy i inne produkty objęte akcyzą. Wiąże się to z karą dla nadawcy oraz zatrzymaniem takiej przesyłki. W paczkach nie powinna znajdować się żywność krótkoterminowa. Jedzenie znajdujące się w pakunkach powinno być odpowiednio zabezpieczone, a wędliny pakowane hermetycznie. W przesyłce nie powinny się również znajdować silne leki i środki odurzające. Dokładniejsze informacje znajdują się w regulaminie.

Wszystko o ubezpieczeniu i reklamacji przesyłek?

Przesyłki posiadają ubezpieczenie standardowe. Reklamacje można składać do 14 dni od dostarczenia przesyłki w formie pisemnego protokołu. Paczkę należy otworzyć przy kierowcy i sprawdzić czy jej zawartość nie została naruszona. Na tej podstawie należy złożyć pisemną reklamacje, która będzie rozpatrzona zgodnie z regulaminem. Ważne jest odpowiednie zapakowanie przesyłki, jeśli nie było dopełnione nie uznamy reklamacji. Należy pamiętać o tym, że paczki do Anglii są transportowane busem, więc warto zadbać o opisanie pakunków.

paczki Polska Anglia