paczki z anglii do polski

Tanie paczki z Anglii do Polski

 

O wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym, a usługa paczki z Anglii do Polski to jedna z najczęściej zamawianych spośród naszych usług. Przewozimy przesyłki do kraju na życzenie klientów. Taki transport zajmuje nam od 24 do 72 godzin, wszystko uzależnione jest od sytuacji na drodze. Gwarantujemy korzystne ceny usług, które zawsze odbywają się w systemie Door to Door bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z usługą paczki do Polski oraz rezerwacji terminu telefonicznie pod nr. +48 606 956 705.

Paczki pod adres

 

Zawsze dostarczamy przesyłki w systemie Door to Door. To korzystne rozwiązanie pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas. Wystarczy podczas rezerwacji podać adres spod którego mamy odebrać przesyłkę oraz adres, pod który mamy ją dostarczyć. Na podstawie tych informacji planujemy trasę. Ta usługa jest bezpłatna. Jako doświadczeni w branży, nie wyobrażamy sobie, by świadczyć usługi w inny sposób. Nasz kurier Polska Anglia to gwarancja najwyższej jakości.

Zamów kuriera

 

Rezerwacja terminu usługi jest bardzo łatwa i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Aby zarezerwować usługę paczki z Anglii do Polski wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr +48 606 956 705 i omówić szczegóły transportu. Innym sposobem jest rezerwacja online za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie. Formularz wystarczy wypełnić, przesłać do nas i potwierdzić telefonicznie w ciągu 24 godzin.

Transport Polska Anglia

 

Kilka razy w tygodniu kursujemy na trasie Polska Anglia i dostarczamy przesyłki. Nasi kurierzy dbają o to, by nic nie uległo zniszczeniu w trasie. Możesz zamówić u nas transport mebli, sprzętów RTV i AGD, rowerów, motocykli a nawet całych palet. Każdy transport odbywa się spod adresu pod adres. Zapraszamy do rezerwacji terminów. Gwarantujemy najwyższą jakość w dobrej cenie i zawsze z dowozem pod adres.