paczki do Anglii cena

Paczki do Anglii cena

Na ceny paczek do Anglii ma wpływ głownie ich wielkość, waga oraz zawartość. Właśnie na taj podstawie wyliczamy cenę przesyłki. Zadecydowaliśmy się na taką formę wyceny ponieważ chcemy być elastyczni względem potrzeb naszych klientów. Koszt wysyłki małej paczki z nami to tylko 95 zł więc każdy bez problemu może skorzystać z naszych usług. Na naszej stronie znajdują się przykładowe ceny naszych usług.

Jaka paczka?

Dzielimy paczki do Anglii na kilka kategorii: paczki opakowane w karton o różnych wymiarach i wagach, bagaż, sprzęt, telewizory, meble, AGD, ale zabieramy również inne rzeczy. Zdecydowaliśmy się na taki  podział nie bez przyczyny. Przewożone rzeczy muszą być odpowiednio zabezpieczone. Zabezpieczanie przesyłki leży po obu stronach. Pierwszym krokiem jest odpowiednie zapakowanie – więcej na ten temat przeczytacie w wcześniejszym poście tutaj. Dalsza część należy do nas, to odpowiednie zapakowanie do busa, zabezpieczenie i przewiezienie.

Paczki do Anglii cena ostateczna

Aby poznać cenę paczki wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online. Kontaktując się z nami trzeba znać wymiary, wagę i zakomunikować jeśli jest to sprzęt AGD, RTV lub rower. Tylko w ten sposób jesteśmy wstanie precyzyjnie wycenić paczkę.

Doceniamy naszych klientów i przygotowujemy indywidualne promocje dla każdego. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.