Paczki do UK

Nasi klienci za naszym pośrednictwem przesyłają zarówno paczki do Anglii jak i Polski. W tym wpisie postanowiliśmy poruszyć temat rezerwacji przejazdu. Pokażemy w kilku krokach jak przygotować i przesłać paczki do UK.

Kiedy zarezerwować transport paczki do UK?

Najlepszym momentem na rezerwację jest chwila, w której znamy termin odpowiedni do nadania przesyłki. Oto kilka podstawowych kroków i informacji, które sprawią, że przesyłanie paczek stanie się łatwe i przyjemne.

  • Krok 1 – ustalenie terminu. Najważniejszy jest wybór terminu, ponieważ jest on dla nas podstawą i jedną z najważniejszych informacji.
  • Krok 2 – ustalenie podstaw. Podstawą są dla nas wiadomości dotyczące kursu paczki do UK lub Polski . Mamy tutaj na myśli adres nadawcy, adres odbiorcy, oraz kierunek.
  • Krok 3 – kontakt telefoniczny. Rezerwacja polega na telefonie do nas i zostawieniu wszystkich informacji dotyczących przesyłki. Tutaj duże znaczenie ma termin, telefony kontaktowe i adresy, ponieważ swoje usługi świadczymy w systemie Door to Door.
  • Krok 4 – pakowanie. Należy przygotować paczkę. Artykuł pakowanie paczek jest dostępny na naszej stronie.
  • Krok 5 – odbiór paczki do UK. Paczkę odbieramy bezpośrednio z rąk nadawcy w umówionym dniu po wcześniejszym telefonie i dokładnej informacji, o której przyjedziemy.
  • Krok 6 – dostarczenie – Przejazd a następnie dostarczenie paczki odbywa się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod umówiony adres, prosto do rąk odbiorcy.

Nawiązanie współpracy z nami jest bardzo łatwe i przyjemne, dzieje się tak ponieważ posiadamy doświadczenie i staramy się pomagać naszym klientom. Jesteśmy elastyczni i kursujemy kilka razy w tygodniu by każdy mógł znaleźć termin odpowiedni dla siebie. Jesteśmy w stanie przewozić pakunki różnej wielkości i wagi. Chętnie zajmujemy się transportem nie tylko paczek, ale również sprzętu RTV i AGD, rowerów oraz motocykli. Dbamy o to by każdy powierzony nam towar docierał na miejsce w nienaruszonym stanie, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Nasze usługi są dostępne dla wszystkich nie tylko ze względu na korzystną cenę, ale również daleki zasięg naszej trasy.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.