paczki z Anglii

Jak wygląda wysyłka paczki z Anglii do Polski?

To często zadawane nam pytanie, wiele osób martwi się na zapas tym, że wysyłka z innego kraju do Polski jest skomplikowana. To mylne twierdzenie, ponieważ wysyłka paczek z UK odbywa się tak samo, jak usługa przesyłki do Anglii. Zadbaliśmy o to, by nasze usługi były łatwe w obsłudze bez względu na to, z jakiego kraju odbywa się transport. Świadczymy kompleksowe usługi, które udało nam się stworzyć dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowe. W swojej ofercie mamy paczki Polska Anglii, transport mebli, sprzętu RTV i AGD, a nawet rowerów i motocykli. Jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się nasza usługa przeprowadzki Anglia Polska. Taki popyt jest spowodowany sytuacją polityczną w Wielkiej Brytanii. Rozumiemy naszych rodaków i stajemy na wysokości zadania, by im pomóc i zorganizować wszystko.

Rezerwacja usług transportowych Polska Anglia

Zapewniamy wygodny sposób rezerwacji terminów usług. W celu skorzystania z transportu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 00 48 606 956 705. Bez względu na to, czy są to paczki z Anglii, czy z Polski rezerwacja odbywa się telefonicznie i wymaga przekazu kilku istotnych informacji: adres, pod który ma przyjechać kurier po przesyłkę, adres, pod który ma być dostarczona przesyłka, numer kontaktowy do nadawcy, numer kontaktowy do odbiorcy, rezerwowany termin oraz wstępne dane o przesyłce, czyli wielkość i waga. Wszystko jest bardzo proste, a rozmowa trwa zaledwie kilka minut.

Jak przebiega odbiór paczki z Anglii?

W terminie, na który zarezerwowany był transport Anglia Polska, przyjeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy przygotowaną przesyłkę prosto od nadawcy. Przed przyjazdem zawsze kontaktujemy się telefonicznie, by potwierdzić dokładną godzinę przybycia. Następnie paczka jest przez nas transportowana bezpośrednio do odbiorcy.

Zadbaliśmy o to, by korzystanie z naszego transportu do Anglii i Polski było łatwe i przyjemne. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.